Ottoman Style

Kurumsal

Şark Köşesi ve Sedirlerle oluşturulan Şark Odaları çoğu insanın ev tasarımındaki hayalidir. Osmanlı Sedirlerini sadece ev ile sınırlandıramayız. Osmanlı havasını artık ofislerde, cafelerde, restaurantlarda, otellerde ve çeşitli organizasyonlar da görmek mümkün. Osmanlı Tarzı Mobilya, dünya tarafından büyük ilgiyle takip edilen ve birçok insanın tercih ettiği dekorasyonlar arasındadır.

Tecrübelerimiz

Üretim - 19 Yıl
Pazarlama - 19 Yıl
Mağaza - 19 Yıl
Yurtdışı Satış - 19 Yıl
Osmanlı-Tahtı-Altın-Varak-350x260
Osmanlı Sediri kanepe

Hakkımızda

Neden Biz?

Günümüzde bilgisayar başında hareketsiz çalışma ortamı bel ve boyun sağlığımız açısından önemli tehlike göstermektedir. Osmanlı Sedirleri sağlıklı sünger seçenekleriyle hareketsiz ortamda çalışan, bel ve boyun sağlığını kaybetmiş veya kaybetmeye yakın insanlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Şark Köşelerimizin en önemli özelliklerinden biri de tamamen 1.sınıf ahşap malzemeden üretilmiş olup sağlığımız açısından bir zarar teşkil etmemesidir. Şark Köşelerimizin tasarımı 7’den 70′ e bütün herkese hitap etmektedir.

Evlerinde, ofislerinde, cafelerinde veya başka mekanlarda Şark Köşesi bulundurmak, Osmanlı havasını tatmak, bir ayrıcalık haline gelmiştir. Sedirlerimiz, misafir geldiğinde yatak olarak açılabilme özelliğine sahiptir. Gerektiğinde hem yatak, hemde sandık olarak kullanabilinir. Size özel olarak üretilen sedirlerimizin üretim esnasında her anını izleyebilme olanağına sahipsiniz.

Hakkımızda

Neden Biz?
  • Güvenilirlik
  • Zengin Koleksiyon
  • Zengin Referans ve Hizmet Ağı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Ottoman Style KayaFurniture

Mağaza: Altınşehir Mahallesi Nato Yolu Caddesi Selsebil Sokak No: 1
Ümraniye / İstanbul

Fabrika: Altınşehir Mahallesi Acısu Caddesi Şen Sokak No:4
Ümraniye / İstanbul

Pazartesi-Cuma: 08:30 – 19:00

Cumartesi: 08:30 – 19:00

Pazar: Randevu Alınız

Telefon:
0(216) 499 54 65

Osmanlı Sediri – Şark Köşesi – Şark Odası | Tüm hakları saklıdır® Ottoman Style©